Histórie firmy a poslání firmy

Firma VENDA vznikla v roce 1990 jako obchodní společnost, zabývající se malo a velkoobchodem s dámskou a pánskou prádlem. Od známých značek, po jejich usazení na Slovensku a Českém trhu, se firma soustředila na nově příchozích výrobců. Výrobky některých z nich Vám nabízíme na našich webových stránkách.

Snažíme se pro Vás vybrat co nejlepší poměr kvality a ceny. Naším hlavním cílem je nabízeno kolekce neustále rozšiřovat a zlepšovat námi nabízené služby, které budou směřovat k oboustranné spokojenosti.

Od roku 1994 firma začala mělo a velkoobchodní prodej závěsů a záclon, také s následnou realizací vnitřních interiérů týkajících se této komodity.

Na našich stránkách Vám nabízíme tzv. Hotový program - tedy již hotové závěsy a záclony, které stačí pouze zavěsit.

Ale naším hlavním nosným programem je tzv. odstřih - kupón, který jsme zavedli pro naše velkoobchodní partnery a nyní ho nabízíme i Vám. Co to ​​pro Vás znamená? Pokud potřebujete z dané látky a barvy řekněme 3 m, my Vám je odstřihneme, zabalíme a pošleme.

Zároveň Vám umíme doporučit interiérové ​​studio, které je nejblíže ke Vám a to na celém území České a Slovenské republiky.

TREVIRA CS: závěsové látky a záclony, které splňují normy pro požární bezpečnost v rámci Evropské unie. Důležité hlavně pro hotely, penziony, restaurace, vlaky atd. U těchto látek není možný odstřih (pouze celé balíky) a doba dodávky je cca 45 dní.

Nabízíme Vám tzv. blackout a DIMOUT, ​​tedy závěsy přes které "není vidět". Používají se na úplné zatemnění interiéru, samozřejmě v mezích technických možností.

Pro případné dotazy nám prosím pište na náš e-mail:
obchod@peknabielizen.sk


Za projevenou důvěru Vám předem děkujeme.

pekne zaclony